„Motylu……………………..
Fruwający w promiennym słońcu,
Ileż to form przyjąłeś,
Zanim uleciałeś w powietrze.”

Jestem coachem, trenerem, właścicielem firmy szkoleniowej. Zawsze byłam osobą, której wszędzie było pełno. Aktywną pomocą innym, chętnie działającą. Od zawsze byłam szczęśliwa, kiedy mogłam pomóc innym. Początek mojej działalności to praca jako Lider Klubów Pracy. Pomagałam osobom bezrobotnym w odnalezieniu się w nowej sytuacji. Dzięki mojemu zaangażowaniu i ich pracy, łatwiej było się im odnaleźć na rynku. Widząc radość osób, którym udało się pomóc, czułam się świetnie. Poczułam, że to jest to co chcę robić, to co daje mi zadowolenie i „paliwo” do dalszych działań. Skończyłam studia na Akademii Morskiej o specjalizacji zarządzanie i rozwijałam swoją własną firmę, która rozwijała się bardzo dynamicznie, pozyskiwałam coraz to nowe zlecenia, było super a ja robiłam to co lubię najbardziej, pomagałam innym ludziom. Skończyłam studia podyplomowe. To trwało wiele lat. Ja pracowałam, ludzie byli szczęśliwi. Jednak moja niespokojna natura nie dawała za wygraną. Wiedziałam, że jest jeszcze coś co mnie pochłonie w całości, coś co zawładnie niespokojną duszę. Ale nie wiedziałam co. W tym czasie w mojej firmie miałam trudniejszy okres, chwilami brakowało pieniędzy, a ja szukałam rozwiązań. Czytając książkę Macieja Benewicza znalazłam to czego szukałam. Coaching to było to, wiedziałam że to zajmie mnie bez reszty. Znalazłam ICC, międzynarodową organizację, która prowadzi szkołę w Polsce. Po kontakcie z Piotrem i Anią wiedziałam, że chcę tam pojechać. Po rozmowie z mężem, któremu mój pomysł się spodobał wyjechałam do Warszawy do Starego Sękocina. Trenerzy super, wiedza przekazywana genialnie. Chcę to robić krzyczało moje serce. Zdałam egzamin, zostałam certyfikowanym coachem ICC. Zrozumiałam co to znaczy własna przemiana, zobaczyłam że motyle mają piękne kolory a muzyka porusza mnie do tańca. Zdjęłam okulary żalu, poznałam swoje wartości i przekonania. Odkryłam czego chcę, pragnę o czym marzę…. 

Nauczyłam się decydować i dbać o swoją przestrzeń. Dla mnie praca coacha stała się pasją, której w pełni się oddaję. Robię to z ogromną radością. Jeśli chcesz zabiorę Cię w podróż, która może być dla Ciebie piękną, bezpieczną, ciekawą drogą do Twojej zmiany.

 

Moim symbolem jest motyl, piękny, kolorowy. To dla mnie symbol szlachetnej przemiany. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Lubię słuchać muzyki klubowej Norah Jones, chodzić na spacery, a ostatnio odkryłam taniec, który każdy ma w sobie i tańczę.

 

 

 

Serdecznie zachęcam do pozostawienia Państwa opinii na temat współpracy ze mną. Wszystkie opinie przed publikacją musza zostać zaakceptowane przez moderatora strony. Podany adres e-mail nie będzie widoczny na stronie.

Powered by Bullraider.com