Akademia-JA

"Ja" to połączenie pierwszych liter imion mojego i mojej koleżanki Agnieszki.  Spotkałyśmy się kilka lat temu podczas procesu superwizyjnego. Już wówczas okazało się, że doskonale rozumiemy się na poziomie wartości i ważnych dla nas rzeczy, a merytorycznie dobrze się dopełniamy. Ta wybuchowa mieszanka obrazująca jak pięknie się różniąc potrafimy tworzyć coś dobrego, początkowo była tylko jak mała gąsieniczka patrząca z ciekawością na świat coachów i trenerów, by w końcu rozwinąć skrzydła i zaowocować pomysłem na wspólne przedsięwzięcie dające również  innym szansę na inspirujące spotkania rozwojowe. Na bazie wielu szkół coachingowych i trenerskich oraz w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez klientów procesów, powstała unikatowa metodyka pracy. Jakiś czas ją testowałyśmy i ulepszałyśmy.

Teraz nadszedł czas by się nią dzielić po to, żeby inni mogli inspirować się i rozwijać.

Dlatego w ramach działalności Konsorcjum JA uruchomiłyśmy dwa wyjątkowe przedsięwzięcia: Akademię Coachingu Petrichor oraz Akademię Trenera Pharus.

Akademia Coachingu Petrichor ma na celu uczenie i propagowanie metod służących pokonywaniu trudności oraz udoskonalenie działań wdrażających zmiany. Pokazujemy tam narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwijają świadomość przyszłego coacha.

Poprzez Akademię Trenera Pharus wyposażamy kandydatów na trenera w umiejętności potrzebne do prowadzenia szkoleń, wykładów, prezentacji. Uczymy jak pracować z różnorodnością i docierać do generacji XYZ, wykorzystując ich potencjał. Stosujemy nowe metody i formy szkolenia takie jak webinaria, skype czy krótkie filmy.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą!

Kliknij, aby przejść do strony Akademii JA ►►►